Startovka
seznam závodníků

Poslední aktualizace 3.5. 19:35


Startovka oddílů                                                 03.05.2016 19:33:43
                                   školní přebor
===ČSOS-OPI===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jiri Funda               API                P       94.00         
 
 
Startovka oddílu: GCS - Gymnazium Ceska CB                       Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Katerina Sevcíková       GCS001A  434588    D9       1.00         
 
 
Startovka oddílu: GPI - Gymnazium Pisek                          Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Barbora Svátová          GPI001A 2088168 P  D9      37.00         
  2 Dominik Masata           GPI002A 2088146 P  H9      46.00         
  3 Dominik Oskera           GPI003A 2088153 P  H9      19.00         
  4 Eliska Solcová           GPI004A 2088160 P  D7      60.00         
  5 Emma Körnerová           GPI005A 2088164 P  D9      16.00         
  6 Gabriela Janovská        GPI006A 2088172 P  D9      31.00         
  7 Jan Fojtík               GPI007B  219230 P  H9       7.00         
  8 Janda Libor              GPI008P  232712 P  P       62.00         
  9 Jirí Capek               GPI009B  232701 P  H9      34.00         
 10 Karolína Sprunglová      GPI010B  232703 P  D7      84.00         
 11 Katerina Brousilová      GPI011A 2088174 P  D9      46.00         
 12 Katerina Mrázová         GPI012A 2080821 P  D7      48.00         
 13 Lucie Safaríková         GPI013A 2080834 P  D7      27.00         
 14 Markéta Becvárová        GPI014A 2080837 P  D7      39.00         
 15 Radim Sobotka            GPI015A 2088181 P  H7      47.00         
 16 Stepán Kacbunda          GPI016A 2088182 P  H7      23.00         
 17 Tereza Lojíková          GPI017B  232704 P  D7      69.00         
 18 Tereza Procházková       GPI018A 2088184 P  D9       4.00         
 19 Tereza Surátová          GPI019B  232706 P  D7      18.00         
 20 Tina Vejvodová           GPI020B  232707 P  D7       3.00         
 21 Vojtech Rubes            GPI021A 2088186 P  H9      61.00         
Půjčeno čipů:21
 
 
Startovka oddílu: GPT - Gymnazium PdC Tabor                      Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benesová Klára           GPT001A 2025215    D9      58.00         
  2 Cerv Daniel              GPT003A 2064771 P  H9      40.00         
  3 Vybíralová Anna          GPT004A 2064774 P  D7      81.00         
  4 Nováková Bára            GPT005A 2025206    D9      22.00         
  5 Nyvlt Matous             GPT006A 2064772 P  H9      13.00         
  6 Príbenská Barbora        GPT007A 2025210    D7      90.00         
  7 Rudová Anna              GPT008A 2025218    DS      27.00         
  8 Rudová Magda             GPT009A 2025203    D9      10.00         
  9 Dusková Amálie           GPT010A  426366 P  D7      45.00         
 10 Svobodová Anna           GPT011A  682657    D9      43.00         
 11 Svobodová Jana           GPT012A   68257    DS      15.00         
 12 Kraus Adam               GPT123A  426358 P  HS      11.00         
 13 Kolibík Jakub            GPT234A  426359 P  HS      17.00         
 14 Mikusová Tereza          GPT456A  219223 P  DS      33.00         
 15 Jirickova Bára           GPT789A  426362 P  DS      21.00         
Půjčeno čipů:8
 
 
Startovka oddílu: GTR - Gymnázium Trebon                         Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Anezka Pumprová          GTR001A  232714 P  D7      75.00         
  2 Dana Krynická            GTR002A  232716 P  D7      42.00         
  3 Filip Jirák              GTR003A  232717 P  H7      44.00         
  4 Frantisek Ouska          GTR004B  232973 P  H7      11.00         
  5 Jan Kubín                GTR005A  232718 P  H7      38.00         
  6 Jan Pícha                GTR006A  232719 P  H7       5.00         
  7 Jan Zavadil              GTR007A  232720 P  H9      55.00         
  8 Julie Vondrková          GTR008A  232951 P  D9      52.00         
  9 Katerina Blazková        GTR009A  232952 P  D7      63.00         
 10 Kristyna Vránová         GTR010A  232954 P  D7      30.00         
 11 Kubesová Mirka           GTR011A  232955 P  D9      25.00         
 12 Ondrej Bouchal           GTR012A  232958 P  H7      29.00         
 13 Richard Pitonák          GTR013A  232966 P  H9      25.00         
 14 Tereza Janecková         GTR014A  232969 P  D7      12.00         
 15 Vít Janecek              GTR015A  232970 P  H7      20.00         
Půjčeno čipů:15
 
 
Startovka oddílu: GVJ - J. V. Jirsika                            Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adam Gottfried           GVJ001A  426392    HS       5.00         
 
 
Startovka oddílu: GVN - Gymnazium Vitezslava Novaka JH           Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Didek Zdenek             GVN001A 2064775 P  HS      14.00         
  2 Doprovod 1               GVN002P  232710 P  P       56.00         
  3 Doprovod 2               GVN003P  232711 P  P       65.00         
  4 Dundácková Julie         GVN004A  420443    DS      24.00         
  5 Dvorák Jan               GVN005A 2064776 P  H9      10.00         
  6 Hojná Dominika           GVN006A  331328    DS      18.00         
  7 Hojná Eliska             GVN007A  442882    D9      28.00         
  8 Jechová Alena            GVN008B  219224 P  D7      33.00         
  9 Jelínek Jan              GVN009B  219225 P  H9      49.00         
 10 Jirsa Filip              GVN010A 2064777 P  H7      26.00         
 11 Kinst Jan                GVN011A 2064778 P  H7      35.00         
 12 Kinstová Tereza          GVN012A 2800337    D7      21.00         
 13 Komárková Jindra         GVN013A 2064779 P  D7      66.00         
 14 Koudelka Tomás           GVN014A  436434    H9      37.00         
 15 Kozlová Katerina         GVN015B 2091539 P  DS      30.00         
 16 Králícek Lubos           GVN016A 2064780 P  HS      20.00         
 17 Kubáková Nela            GVN017B  219226 P  D7      72.00         
 18 Kubicková Kristyna       GVN018A  436945    D7       9.00         
 19 Lexová Tereza            GVN019B  219221 P  DS       6.00         
 20 Lizan Petr               GVN021B  219227 P  H7       8.00         
 21 Moucka Vít               GVN022B  219228 P  H7      17.00         
 22 Nosek Jakub              GVN023A  331357    H9       1.00         
 23 Novotná Hana             GVN024A 2064781 P  DS      12.00         
 24 Parkanová Veronika       GVN025A 7770033    DS       0.00         
 25 Pobuda Vojtech           GVN026A  436440    H7      53.00         
 26 Ráda Matej               GVN027A 2064782 P  H7      41.00         
 27 Rehula Jakub             GVN028B  219229 P  H9      52.00         
 28 Simek Ondrej             GVN029A 2064783 P  HS       8.00         
 29 Sprincl Jan              GVN030A 2064784 P  HS       2.00         
 30 Stufková Tereza          GVN031A 2064785 P  D9      55.00         
 31 Veselá Aneta             GVN032A  442866    D7      51.00         
 32 Vesely Vojtech           GVN033A  442888    H9      22.00         
Půjčeno čipů:21
 
 
Startovka oddílu: PCB - SKP Ceské Budejovice                     Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdenek Blabla            PCB001P   51406    P       89.00         
 
 
Startovka oddílu: SPL - Strední skola polytechnická              Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Strnadova Pavlina        SPL001A  428719    DS       3.00         
  2 Novakova Katerina        SPL002A  428714    DS       9.00         
  3 Alena Nováková           SPL003B   51420    P       30.00         
 
 
Startovka oddílu: STI - Strakonice                               Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bedrich Safarík          STI001P  443103    P       53.00         
 
 
Startovka oddílu: ZDU - ZS Dukelska CB                           Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novak Jakub              ZDU001A  428715    H7      56.00         
 
 
Startovka oddílu: ZEB - ZS Edvarda Benese                        Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ivo Sobotka              ZEB001A  426355 P  H5       2.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZHU - Základní skola Jana Husa                 Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vojtech Velat            ZHU001A  426363 P  H5       5.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZJH - ZS Jindrichuv Hradec II                  Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beran Jáchym             ZJH001A            H3      15.00         
  2 Dundácek Karel           ZJH002A            H7      14.00         
  3 Eder Jonás               ZJH003A            H7      32.00         
  4 Hojny Jáchym             ZJH004A            H7      50.00         
  5 Kubicková Katerina       ZJH005A            D3       6.00         
  6 Nováková Rozálie         ZJH006A            D7       6.00         
  7 Novotná Jitka            ZJH007A            D7      36.00         
  8 Pecínová Lucie           ZJH008A            D7      57.00         
  9 Picková Magdaléna        ZJH009A            D7      15.00         
 10 Rádová Tereza            ZJH010A            D3       0.00         
 11 Urbanová Anna            ZJH011A            D3       9.00         
 
 
Startovka oddílu: ZMJ - ZS Maj I.                                Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marie Janosíková         ZMJ001A  416309    D3       3.00         
 
 
Startovka oddílu: ZMS - ZS MAtice Skolske CB                     Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Mikulás              ZMS002A 2091535 P  H9      28.00         
  2 Jirí Mikulás             ZMS003A 2091537 P  H7       2.00         
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ZPO - ZS Pohurecka                             Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dana Nemcová             ZPO001A 2091538 P  D7      54.00         
  2 Eliska Sevcíková         ZPO002A   53727    D7      24.00         
  3 Vendula Teringlová       ZPO003A  232975    D7      78.00         
  4 Vojtech Teringl          ZPO004A  232980    H3      21.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZSK - ZS Kubatova                              Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buriánková Anna          ZSK001A 2088188 P  D9      19.00         
  2 Calounová Pavla          ZSK002A 2088193 P  D9       7.00         
  3 Havel Matyás             ZSK003A 2088195 P  H9      43.00         
  4 Jandová                  ZSK004P  232713 P  P       59.00         
  5 Kiselica Josef           ZSK005A 2088196 P  H9      16.00         
  6 Kostelecká Natálie       ZSK006A 2088200 P  D9      49.00         
  7 Kríz Jonás               ZSK007A 2088203 P  H9      58.00         
  8 Lexa Filip               ZSK008A 2088206 P  H9       4.00         
  9 Rosenthaler Jakub        ZSK009A 2088210 P  H9      31.00         
 10 Stráchalová Diana        ZSK010A 2091517 P  D9      40.00         
 11 Votavová Lucie           ZSK011A 2091523 P  D9      34.00         
Půjčeno čipů:11
 
 
Startovka oddílu: ZSV - ZS Svobodná Písek                        Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marketa Balkova          ZSV001A  426356 P  D7      87.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZTP - ZS Tylova Pisek                          Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Anna Holická             ZTP001A 2091527 P  D5       1.00         
  2 Jáchym Holicky           ZTP002A 2091528 P  H3      18.00         
  3 Ráchel Heczková          ZTP003A 2091533 P  D9      13.00         
  4 Marie Zaluska            ZTP968A  426364 P  D5       4.00         
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: ZVL - ZS Velesin                               Středa 4.5.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tereza Votíková          ZVL001A  426387    D7       0.00