Výsledky

Výsledky družstev (tučně = postup do republikového finále)

Celkové Výsledky dle kategorií


Konečné výsledky kategorie                                      05.05.2016 9:17:58
                                  školní přebor
 
Konečné výsledky kategorie: D3          1.0km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Urbanová Anna            ZS Jindrichuv Hradec ZJH011A        7.31   + 0.00
  2.Kubicková Katerina       ZS Jindrichuv Hradec ZJH005A       10.44   + 3.13
  3.Marie Janosíková         ZS Maj I.            ZMJ001A       12.34   + 5.03
    Rádová Tereza            ZS Jindrichuv Hradec ZJH010A   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D5          1.2km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Anna Holická             ZS Tylova Pisek      ZTP001A       21.04   + 0.00
  2.Marie Zaluska            ZS Tylova Pisek      ZTP968A       57.27   + 36.23
    Janosikova Eva           ZS Maj I.            ZMJ002a   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D7          1.9km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Katerina Blazková        Gymnázium Trebon     GTR009A       14.51   + 0.00
  2.Kinstová Tereza          Gymnazium Vitezslava GVN012A       17.36   + 2.45
  3.Veselá Aneta             Gymnazium Vitezslava GVN032A       20.03   + 5.12
  4.Vendula Teringlová       ZS Pohurecka         ZPO003A       23.10   + 8.19
  5.Dana Krynická            Gymnázium Trebon     GTR002A       23.41   + 8.50
  6.Tereza Janecková         Gymnázium Trebon     GTR014A       25.54   + 11.03
  7.Markéta Becvárová        Gymnazium Pisek      GPI014A       27.11   + 12.20
  8.Komárková Jindra         Gymnazium Vitezslava GVN013A       27.13   + 12.22
  9.Lucie Safaríková         Gymnazium Pisek      GPI013A       27.19   + 12.28
 10.Kubicková Kristyna       Gymnazium Vitezslava GVN018A       28.11   + 13.20
 11.Jechová Alena            Gymnazium Vitezslava GVN008B       29.58   + 15.07
 12.Nováková Rozálie         ZS Jindrichuv Hradec ZJH006A       30.59   + 16.08
 13.Karolína Sprunglová      Gymnazium Pisek      GPI010B       31.51   + 17.00
 14.Tina Vejvodová           Gymnazium Pisek      GPI020B       35.08   + 20.17
 15.Novotná Jitka            ZS Jindrichuv Hradec ZJH007A       35.09   + 20.18
 16.Kristyna Vránová         Gymnázium Trebon     GTR010A       35.50   + 20.59
 17.Pecínová Lucie           ZS Jindrichuv Hradec ZJH008A       36.16   + 21.25
 18.Tereza Votíková          ZS Velesin           ZVL001A       37.51   + 23.00
 19.Eliska Sevcíková         ZS Pohurecka         ZPO002A       39.14   + 24.23
 20.Príbenská Barbora        Gymnazium PdC Tabor  GPT007A       39.35   + 24.44
 21.Katerina Mrázová         Gymnazium Pisek      GPI012A       45.29   + 30.38
 22.Kubáková Nela            Gymnazium Vitezslava GVN017B       46.53   + 32.02
 23.Picková Magdaléna        ZS Jindrichuv Hradec ZJH009A       56.14   + 41.23
 24.Dusková Amálie           Gymnazium PdC Tabor  GPT010A       63.14   + 48.23
 25.Tereza Surátová          Gymnazium Pisek      GPI019B       65.31   + 50.40
 26.Anezka Pumprová          Gymnázium Trebon     GTR001A       67.06   + 52.15
 27.Dana Nemcová             ZS Pohurecka         ZPO001A       76.51   + 62.00
    Eliska Solcová           Gymnazium Pisek      GPI004A   DISK              
    Marketa Balkova          ZS Svobodná Písek    ZSV001A   DISK              
    Vybíralová Anna          Gymnazium PdC Tabor  GPT004A   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D9          2.2km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hojná Eliska             Gymnazium Vitezslava GVN007A       16.42   + 0.00
  2.Svobodová Anna           Gymnazium PdC Tabor  GPT011A       26.06   + 9.24
  3.Stráchalová Diana        ZS Kubatova          ZSK010A       26.54   + 10.12
  4.Tereza Procházková       Gymnazium Pisek      GPI018A       29.30   + 12.48
  5.Rudová Magda             Gymnazium PdC Tabor  GPT009A       30.01   + 13.19
  6.Nováková Bára            Gymnazium PdC Tabor  GPT005A       30.35   + 13.53
  7.Katerina Sevcíková       Gymnazium Ceska CB   GCS001A       30.59   + 14.17
  8.Emma Körnerová           Gymnazium Pisek      GPI005A       31.35   + 14.53
  9.Ráchel Heczková          ZS Tylova Pisek      ZTP003A       39.59   + 23.17
 10.Gabriela Janovská        Gymnazium Pisek      GPI006A       42.00   + 25.18
 11.Kubesová Mirka           Gymnázium Trebon     GTR011A       47.36   + 30.54
 12.Stufková Tereza          Gymnazium Vitezslava GVN031A       50.28   + 33.46
 13.Benesová Klára           Gymnazium PdC Tabor  GPT001A       51.05   + 34.23
 14.Barbora Svátová          Gymnazium Pisek      GPI001A       62.34   + 45.52
 15.Votavová Lucie           ZS Kubatova          ZSK011A       75.05   + 58.23
 16.Buriánková Anna          ZS Kubatova          ZSK001A       92.37   + 75.55
    Katerina Brousilová      Gymnazium Pisek      GPI011A   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: DS          2.5km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hojná Dominika           Gymnazium Vitezslava GVN006A       25.39   + 0.00
  2.Dundácková Julie         Gymnazium Vitezslava GVN004A       32.02   + 6.23
  3.Svobodová Jana           Gymnazium PdC Tabor  GPT012A       32.10   + 6.31
  4.Parkanová Veronika       Gymnazium Vitezslava GVN025A       42.14   + 16.35
  5.Novotná Hana             Gymnazium Vitezslava GVN024A       43.53   + 18.14
  6.Rudová Anna              Gymnazium PdC Tabor  GPT008A       59.48   + 34.09
  7.Jirickova Bára           Gymnazium PdC Tabor  GPT789A       65.46   + 40.07
  8.Kozlová Katerina         Gymnazium Vitezslava GVN015B       69.24   + 43.45
  9.Novakova Katerina        Strední skola polyte SPL002A       78.55   + 53.16
 10.Strnadova Pavlina        Strední skola polyte SPL001A       84.56   + 59.17
 11.Lexová Tereza            Gymnazium Vitezslava GVN019B       93.24   + 67.45
    Mikusová Tereza          Gymnazium PdC Tabor  GPT456A   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H3          1.0km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Beran Jáchym             ZS Jindrichuv Hradec ZJH001A        9.59   + 0.00
  2.Vojtech Teringl          ZS Pohurecka         ZPO004A       12.11   + 2.12
  3.Jáchym Holicky           ZS Tylova Pisek      ZTP002A       36.16   + 26.17
 
Konečné výsledky kategorie: H5          1.7km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vojtech Velat            Základní skola Jana  ZHU001A       30.26   + 0.00
  2.Ivo Sobotka              ZS Edvarda Benese    ZEB001A       73.18   + 42.52
 
Konečné výsledky kategorie: H7          2.1km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hojny Jáchym             ZS Jindrichuv Hradec ZJH004A       19.06   + 0.00
  2.Pobuda Vojtech           Gymnazium Vitezslava GVN026A       19.12   + 0.06
  3.Kinst Jan                Gymnazium Vitezslava GVN011A       20.36   + 1.30
  4.Eder Jonás               ZS Jindrichuv Hradec ZJH003A       25.40   + 6.34
  5.Novak Jakub              ZS Dukelska CB       ZDU001A       25.56   + 6.50
  6.Ráda Matej               Gymnazium Vitezslava GVN027A       28.21   + 9.15
  7.Stepán Kacbunda          Gymnazium Pisek      GPI016A       28.42   + 9.36
  8.Jirsa Filip              Gymnazium Vitezslava GVN010A       31.46   + 12.40
  9.Radim Sobotka            Gymnazium Pisek      GPI015A       32.40   + 13.34
 10.Vít Janecek              Gymnázium Trebon     GTR015A       37.54   + 18.48
 11.Jan Pícha                Gymnázium Trebon     GTR006A       47.24   + 28.18
 12.Jirí Mikulás             ZS MAtice Skolske CB ZMS003A       48.53   + 29.47
 13.Lizan Petr               Gymnazium Vitezslava GVN021B       49.48   + 30.42
 14.Jan Kubín                Gymnázium Trebon     GTR005A       78.40   + 59.34
    Moucka Vít               Gymnazium Vitezslava GVN022B   DISK              
    Dundácek Karel           ZS Jindrichuv Hradec ZJH002A   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H9          2.4km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vesely Vojtech           Gymnazium Vitezslava GVN033A       20.29   + 0.00
  2.Nosek Jakub              Gymnazium Vitezslava GVN023A       24.51   + 4.22
  3.Kiselica Josef           ZS Kubatova          ZSK005A       41.38   + 21.09
  4.Nyvlt Matous             Gymnazium PdC Tabor  GPT006A       42.32   + 22.03
  5.Jan Mikulás              ZS MAtice Skolske CB ZMS002A       48.57   + 28.28
  6.Cerv Daniel              Gymnazium PdC Tabor  GPT003A       49.06   + 28.37
  7.Dominik Oskera           Gymnazium Pisek      GPI003A       50.53   + 30.24
  8.Dominik Masata           Gymnazium Pisek      GPI002A       61.06   + 40.37
  9.Jan Zavadil              Gymnázium Trebon     GTR007A       61.39   + 41.10
 10.Richard Pitonák          Gymnázium Trebon     GTR013A       64.07   + 43.38
 11.Lexa Filip               ZS Kubatova          ZSK008A       65.29   + 45.00
 12.Rosenthaler Jakub        ZS Kubatova          ZSK009A       84.08   + 63.39
 13.Havel Matyás             ZS Kubatova          ZSK003A      102.13   + 81.44
 14.Jirí Capek               Gymnazium Pisek      GPI009B      111.30   + 91.01
    Jan Fojtík               Gymnazium Pisek      GPI007B   DISK              
    Dvorák Jan               Gymnazium Vitezslava GVN005A   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HS          3.1km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Didek Zdenek             Gymnazium Vitezslava GVN001A       55.45   + 0.00
  2.Kraus Adam               Gymnazium PdC Tabor  GPT123A       59.27   + 3.42
  3.Adam Gottfried           J. V. Jirsika        GVJ001A       59.54   + 4.09
  4.Pribyl Pavel             Gymnazium Vitezslava GVN029A       62.02   + 6.17
    Jelinek Jan              Gymnazium Vitezslava GVN030A   DISK              
    Kolibík Jakub            Gymnazium PdC Tabor  GPT234A   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P           3.3km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiri Funda               OK Andante Písek     API           27.48   + 0.00
  2.Zdenek Blabla            SKP Ceské Budejovice PCB001P       31.59   + 4.11
  3.Bedrich Safarík          Strakonice           STI001P       39.31   + 11.43
  4.Jarcevsky Pavel          Gymnazium Vitezslava GVN002P       41.36   + 13.48
  5.Janda Libor              Gymnazium Pisek      GPI008P       42.25   + 14.37
  6.Jandová                  ZS Kubatova          ZSK004P       55.48   + 28.00
  7.Alena Nováková           Strední skola polyte SPL003B       57.22   + 29.34
  8.Kubickova Martina        Gymnazium Vitezslava GVN003P       57.58   + 30.10

Celkové Výsledky s mezičasy


Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          05.05.2016 9:15:05
                                                                                              školní přebor
===ČSOS-OPI================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D3          1.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-144     4-143     5-142     6-100   
  1 Urbanová Anna                   7.31  1.27/2    2.20/1*   4.18/1*   4.55/1*   5.56/1*   7.02/1*   7.31/1* 
    ZS Jindrichuv Hradec II               1.27/2    0.53/1*   1.58/1*   0.37/1*   1.01/1*   1.06/2    0.29/1* 
  2 Kubicková Katerina             10.44  1.34/3    2.59/3    6.41/2    7.34/2    9.02/2   10.11/2   10.44/2  
    ZS Jindrichuv Hradec II               1.34/3    1.25/3    3.42/2    0.53/3    1.28/3    1.09/3    0.33/3  
  3 Marie Janosíková               12.34  1.17/1*   2.27/2    9.14/3    9.54/3   11.08/3   12.04/3   12.34/3  
    ZS Maj I.                             1.17/1*   1.10/2    6.47/3    0.40/2    1.14/2    0.56/1*   0.30/2  
    Rádová Tereza              DISK       1.53/     3.01/    11.48/    10.28/    14.12/    15.15/    15.41/   
    ZS Jindrichuv Hradec II               1.53/     1.08/     8.47/         /     3.44/     1.03/     0.26/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D5          1.2km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-105     3-126     4-139     5-133     6-100   
  1 Anna Holická                   21.04  2.07/1*   4.50/1*  10.14/1*  15.24/1*  18.51/1*  20.31/1*  21.04/1* 
    ZS Tylova Pisek                       2.07/1*   2.43/1*   5.24/1*   5.10/1*   3.27/1*   1.40/2    0.33/1* 
  2 Marie Zaluska                  57.27  4.15/2   25.19/2   36.33/2   45.39/2   55.14/2   56.48/2   57.27/2  
    ZS Tylova Pisek                       4.15/2   21.04/2   11.14/2    9.06/2    9.35/2    1.34/1*   0.39/2  
    Janosikova Eva             DISK       3.57/     9.06/    22.14/         /         /    25.45/    26.13/   
    ZS Maj I.                             3.57/     5.09/    13.08/         /         /         /     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D7          1.9km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-111     3-115     4-127     5-105     6-139     7-143     8-133     9-132    10-100   
  1 Katerina Blazková              14.51  0.58/1*   1.50/1*   3.54/1*   7.05/1*   8.54/1*  11.22/1*  12.08/1*  12.45/1*  13.35/1*  14.29/1*  14.51/1* 
    Gymnázium Trebon                      0.58/1*   0.52/1*   2.04/1*   3.11/5    1.49/1*   2.28/1*   0.46/2    0.37/1*   0.50/1*   0.54/1*   0.22/1* 
  2 Kinstová Tereza                17.36  1.00/2    2.10/2    5.13/2    8.02/2   10.37/2   13.29/2   14.23/2   15.15/2   16.10/2   17.13/2   17.36/2  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        1.00/2    1.10/3    3.03/5    2.49/1*   2.35/5    2.52/2    0.54/4    0.52/2    0.55/4    1.03/2    0.23/3  
  3 Veselá Aneta                   20.03  1.07/3    2.23/3    5.24/3    8.18/3   10.39/3   15.00/3   15.57/3   17.21/3   18.17/3   19.40/3   20.03/3  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        1.07/3    1.16/6    3.01/3    2.54/3    2.21/3    4.21/4    0.57/6    1.24/14   0.56/6    1.23/16   0.23/3  
  4 Vendula Teringlová             23.10  1.21/6    2.49/6    6.00/4    9.22/6   11.29/4   16.05/4   17.08/4   20.19/4   21.24/4   22.34/4   23.10/4  
    ZS Pohurecka                          1.21/6    1.28/14   3.11/8    3.22/8    2.07/2    4.36/6    1.03/14   3.11/22   1.05/12   1.10/7    0.36/27 
  5 Dana Krynická                  23.41  1.47/14   3.00/10   6.08/6    9.20/5   11.58/5   18.23/6   19.27/6   20.53/5   21.56/5   23.16/5   23.41/5  
    Gymnázium Trebon                      1.47/14   1.13/5    3.08/6    3.12/6    2.38/6    6.25/15   1.04/17   1.26/16   1.03/10   1.20/13   0.25/9  
  6 Tereza Janecková               25.54  1.59/18   3.30/15   6.49/8   10.49/7   14.19/7   20.27/8   21.52/8   23.00/6   24.10/6   25.30/6   25.54/6  
    Gymnázium Trebon                      1.59/18   1.31/16   3.19/9    4.00/10   3.30/14   6.08/14   1.25/25   1.08/4    1.10/16   1.20/13   0.24/5  
  7 Markéta Becvárová              27.11  1.29/8    3.13/11   7.16/11  10.57/8   15.02/10  21.29/10  22.37/10  23.57/8   25.06/7   26.43/7   27.11/7  
    Gymnazium Pisek                       1.29/8    1.44/20   4.03/15   3.41/9    4.05/22   6.27/16   1.08/21   1.20/13   1.09/15   1.37/21   0.28/15 
  8 Komárková Jindra               27.13  1.39/12   3.25/14   8.13/12  12.35/12  16.00/12  20.38/9   21.55/9   23.35/7   25.22/8   26.45/8   27.13/8  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        1.39/12   1.46/21   4.48/17   4.22/12   3.25/12   4.38/7    1.17/22   1.40/18   1.47/25   1.23/16   0.28/15 
  9 Lucie Safaríková               27.19  1.17/5    2.29/4    6.03/5    8.53/4   12.17/6   18.10/5   18.55/5   24.31/9   25.33/9   26.50/9   27.19/9  
    Gymnazium Pisek                       1.17/5    1.12/4    3.34/13   2.50/2    3.24/11   5.53/11   0.45/1*   5.36/25   1.02/9    1.17/12   0.29/22 
 10 Kubicková Kristyna             28.11  1.38/11   2.58/9    9.05/16  13.47/13  17.13/13  23.11/11  24.11/11  25.19/10  26.26/10  27.40/10  28.11/10 
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        1.38/11   1.20/7    6.07/19   4.42/17   3.26/13   5.58/13   1.00/11   1.08/4    1.07/14   1.14/9    0.31/24 
 11 Jechová Alena                  29.58  1.37/10   3.34/17   6.55/9   11.20/9   14.41/9   20.02/7   20.57/7   26.28/11  27.42/11  29.30/11  29.58/11 
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        1.37/10   1.57/24   3.21/10   4.25/13   3.21/10   5.21/8    0.55/5    5.31/24   1.14/18   1.48/25   0.28/15 
 12 Nováková Rozálie               30.59  4.56/24   5.51/23  12.11/21  16.42/16  20.27/15  26.16/13  27.14/13  28.22/12  29.28/12  30.35/12  30.59/12 
    ZS Jindrichuv Hradec II               4.56/24   0.55/2    6.20/20   4.31/14   3.45/17   5.49/9    0.58/9    1.08/4    1.06/13   1.07/5    0.24/5  
 13 Karolína Sprunglová            31.51  4.27/23   5.59/24   9.01/15  11.56/11  14.21/8   25.23/12  26.11/12  28.26/13  30.08/13  31.23/13  31.51/13 
    Gymnazium Pisek                       4.27/23   1.32/17   3.02/4    2.55/4    2.25/4   11.02/23   0.48/3    2.15/20   1.42/24   1.15/10   0.28/15 
 14 Tina Vejvodová                 35.08  2.57/21   5.07/21   9.17/17  13.48/14  20.55/16  29.15/15  30.16/14  31.52/14  33.06/14  34.44/14  35.08/14 
    Gymnazium Pisek                       2.57/21   2.10/25   4.10/16   4.31/14   7.07/24   8.20/19   1.01/13   1.36/17   1.14/18   1.38/22   0.24/5  
 15 Novotná Jitka                  35.09  1.12/4    2.46/5    8.28/14  11.41/10  15.23/11  30.01/17  31.04/17  32.16/15  33.10/15  34.45/15  35.09/15 
    ZS Jindrichuv Hradec II               1.12/4    1.34/18   5.42/18   3.13/7    3.42/16  14.38/24   1.03/14   1.12/9    0.54/3    1.35/20   0.24/5  
 16 Kristyna Vránová               35.50  2.54/20   4.18/19   7.06/10  22.12/20  24.54/20  30.49/18  31.48/18  33.03/16  34.07/16  35.22/16  35.50/16 
    Gymnázium Trebon                      2.54/20   1.24/11   2.48/2   15.06/23   2.42/7    5.55/12   0.59/10   1.15/11   1.04/11   1.15/10   0.28/15 
 17 Pecínová Lucie                 36.16  5.47/25   7.12/25  10.40/18  15.00/15  19.04/14  29.46/16  30.52/16  33.39/17  34.38/17  35.49/17  36.16/17 
    ZS Jindrichuv Hradec II               5.47/25   1.25/12   3.28/11   4.20/11   4.04/20  10.42/22   1.06/18   2.47/21   0.59/8    1.11/8    0.27/13 
 18 Tereza Votíková                37.51  1.58/16   5.40/22  18.09/25  22.40/21  26.33/21  32.23/19  33.20/19  34.26/18  35.38/18  37.23/18  37.51/18 
    ZS Velesin                            1.58/16   3.42/26  12.29/25   4.31/14   3.53/19   5.50/10   0.57/6    1.06/3    1.12/17   1.45/24   0.28/15 
 19 Eliska Sevcíková               39.14  1.48/15   3.24/13  12.13/22  20.32/18  23.47/18  33.22/20  34.19/20  35.27/19  36.48/19  38.49/19  39.14/19 
    ZS Pohurecka                          1.48/15   1.36/19   8.49/24   8.19/20   3.15/9    9.35/20   0.57/6    1.08/4    1.21/22   2.01/26   0.25/9  
 20 Príbenská Barbora              39.35  1.30/9    2.51/7    6.21/7   21.26/19  24.24/19  34.14/21  35.39/21  36.49/20  38.08/20  39.13/20  39.35/20 
    Gymnazium PdC Tabor                   1.30/9    1.21/10   3.30/12  15.05/22   2.58/8    9.50/21   1.25/25   1.10/8    1.19/21   1.05/3    0.22/1* 
 21 Katerina Mrázová               45.29  2.57/21   4.48/20   8.22/13  17.04/17  21.38/17  28.49/14  30.18/15  42.21/21  43.18/21  44.56/21  45.29/21 
    Gymnazium Pisek                       2.57/21   1.51/23   3.34/13   8.42/21   4.34/23   7.11/18   1.29/27  12.03/27   0.57/7    1.38/22   0.33/26 
 22 Kubáková Nela                  46.53  1.24/7    2.54/8   11.04/19  30.57/24  34.49/23  41.40/22  42.46/22  44.03/22  45.21/22  46.28/22  46.53/22 
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        1.24/7    1.30/15   8.10/22  19.53/26   3.52/18   6.51/17   1.06/18   1.17/12   1.18/20   1.07/5    0.25/9  
 23 Picková Magdaléna              56.14  7.51/26  12.35/26  21.20/27  38.27/26  47.04/25  50.59/24  52.06/24  53.19/23  54.14/23  55.46/23  56.14/23 
    ZS Jindrichuv Hradec II               7.51/26   4.44/27   8.45/23  17.07/25   8.37/25   3.55/3    1.07/20   1.13/10   0.55/4    1.32/18   0.28/15 
 24 Dusková Amálie                 63.14  1.58/16   3.18/12  18.05/24  33.52/25  51.13/26  55.38/25  56.38/25  60.31/25  61.22/25  62.43/24  63.14/24 
    Gymnazium PdC Tabor                   1.58/16   1.20/7   14.47/27  15.47/24  17.21/27   4.25/5    1.00/11   3.53/23   0.51/2    1.21/15   0.31/24 
 25 Tereza Surátová                65.31 15.53/27  17.13/27  20.23/26  26.47/23  30.51/22  48.18/23  49.38/23  57.49/24  59.12/24  65.01/25  65.31/25 
    Gymnazium Pisek                      15.53/27   1.20/7    3.10/7    6.24/18   4.04/20  17.27/26   1.20/24   8.11/26   1.23/23   5.49/27   0.30/23 
 26 Anezka Pumprová                67.06  2.06/19   3.31/16  17.10/23  24.47/22  41.38/24  59.45/26  60.48/26  62.47/26  65.34/26  66.39/26  67.06/26 
    Gymnázium Trebon                      2.06/19   1.25/12  13.39/26   7.37/19  16.51/26  18.07/27   1.03/14   1.59/19   2.47/27   1.05/3    0.27/13 
 27 Dana Nemcová                   76.51  1.46/13   3.34/17  11.20/20  49.41/27  53.21/27  70.16/27  71.35/27  73.00/27  74.53/27  76.25/27  76.51/27 
    ZS Pohurecka                          1.46/13   1.48/22   7.46/21  38.21/27   3.40/15  16.55/25   1.19/23   1.25/15   1.53/26   1.32/18   0.26/12 
    Eliska Solcová             DISK       2.31/     4.01/     8.11/    12.33/    16.17/    34.34/    35.35/         /    38.32/    40.37/    41.06/   
    Gymnazium Pisek                       2.31/     1.30/     4.10/     4.22/     3.44/    18.17/     1.01/         /         /     2.05/     0.29/   
    Marketa Balkova            DISK       1.21/     3.03/     5.52/     8.51/    11.18/         /    13.37/    14.44/    16.52/    18.04/    18.33/   
    ZS Svobodná Písek                     1.21/     1.42/     2.49/     2.59/     2.27/         /         /     1.07/     2.08/     1.12/     0.29/   
    Vybíralová Anna            DISK       7.56/     9.27/    12.07/    14.47/    17.20/         /    19.41/    20.48/    22.55/    23.54/    24.22/   
    Gymnazium PdC Tabor                   7.56/     1.31/     2.40/     2.40/     2.33/         /         /     1.07/     2.07/     0.59/     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D9          2.2km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-145     2-111     3-113     4-115     5-127     6-126     7-134     8-136     9-138    10-132    11-100   
  1 Hojná Eliska                   16.42  2.05/1*   2.48/1*   4.29/1*   5.20/1*   7.09/1*   9.11/1*  11.01/1*  12.09/1*  14.13/1*  15.23/1*  16.18/1*  16.42/1* 
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        2.05/1*   0.43/1*   1.41/1*   0.51/1*   1.49/1*   2.02/1*   1.50/1*   1.08/1*   2.04/1*   1.10/1*   0.55/1*   0.24/2  
  2 Svobodová Anna                 26.06  2.36/4    4.11/8    6.19/5    7.29/3   10.03/3   13.15/2   17.09/2   18.36/2   22.39/2   24.08/2   25.36/2   26.06/2  
    Gymnazium PdC Tabor                   2.36/4    1.35/12   2.08/4    1.10/3    2.34/2    3.12/5    3.54/3    1.27/3    4.03/8    1.29/2    1.28/11   0.30/11 
  3 Stráchalová Diana              26.54  2.27/3    3.21/2    5.26/2    6.34/2    9.46/2   13.26/3   17.53/3   20.34/4   23.25/3   25.17/3   26.29/3   26.54/3  
    ZS Kubatova                           2.27/3    0.54/3    2.05/2    1.08/2    3.12/3    3.40/7    4.27/6    2.41/13   2.51/2    1.52/4    1.12/4    0.25/4  
  4 Tereza Procházková             29.30  2.14/2    3.54/3    6.08/4    9.03/8   12.42/6   16.37/7   20.55/5   22.41/5   25.41/4   28.00/4   29.06/4   29.30/4  
    Gymnazium Pisek                       2.14/2    1.40/13   2.14/5    2.55/14   3.39/8    3.55/8    4.18/5    1.46/11   3.00/4    2.19/7    1.06/2    0.24/2  
  5 Rudová Magda                   30.01  2.55/6    4.02/6    7.38/10   8.59/7   12.27/5   16.00/6   18.54/4   20.27/3   26.00/5   28.19/5   29.34/5   30.01/5  
    Gymnazium PdC Tabor                   2.55/6    1.07/8    3.36/15   1.21/4    3.28/7    3.33/6    2.54/2    1.33/5    5.33/12   2.19/7    1.15/5    0.27/6  
  6 Nováková Bára                  30.35  2.48/5    4.07/7    7.00/7    8.25/6   13.26/8   17.45/8   21.49/6   23.23/6   26.34/6   28.20/6   30.06/6   30.35/6  
    Gymnazium PdC Tabor                   2.48/5    1.19/11   2.53/11   1.25/7    5.01/11   4.19/9    4.04/4    1.34/6    3.11/5    1.46/3    1.46/15   0.29/8  
  7 Katerina Sevcíková             30.59  2.56/7    4.01/5    6.29/6    8.20/5   11.43/4   14.31/4   22.34/8   23.52/7   27.08/8   29.16/7   30.36/7   30.59/7  
    Gymnazium Ceska CB                    2.56/7    1.05/6    2.28/8    1.51/12   3.23/6    2.48/3    8.03/13   1.18/2    3.16/6    2.08/5    1.20/7    0.23/1* 
  8 Emma Körnerová                 31.35  3.03/8    4.00/4    6.07/3    7.40/4   12.56/7   15.40/5   22.29/7   24.01/8   26.55/7   29.49/8   31.05/8   31.35/8  
    Gymnazium Pisek                       3.03/8    0.57/4    2.07/3    1.33/8    5.16/13   2.44/2    6.49/8    1.32/4    2.54/3    2.54/11   1.16/6    0.30/11 
  9 Ráchel Heczková                39.59  3.42/11   5.22/10   7.36/9    9.24/10  16.00/11  18.53/9   26.22/9   31.35/9   35.38/9   37.56/9   39.29/9   39.59/9  
    ZS Tylova Pisek                       3.42/11   1.40/13   2.14/5    1.48/11   6.36/14   2.53/4    7.29/11   5.13/15   4.03/8    2.18/6    1.33/13   0.30/11 
 10 Gabriela Janovská              42.00  7.33/13   8.38/13  11.19/13  12.41/12  15.55/10  20.35/10  28.36/10  33.54/10  37.42/10  40.08/10  41.31/10  42.00/10 
    Gymnazium Pisek                       7.33/13   1.05/6    2.41/10   1.22/5    3.14/4    4.40/12   8.01/12   5.18/16   3.48/7    2.26/9    1.23/8    0.29/8  
 11 Kubesová Mirka                 47.36  3.34/10   4.51/9    7.28/8    9.04/9   25.01/15  29.29/13  35.16/11  36.58/11  42.03/11  45.34/11  47.04/11  47.36/11 
    Gymnázium Trebon                      3.34/10   1.17/9    2.37/9    1.36/10  15.57/15   4.28/10   5.47/7    1.42/9    5.05/11   3.31/12   1.30/12   0.32/14 
 12 Stufková Tereza                50.28  3.12/9    6.05/12   9.14/12  13.57/13  17.11/12  21.45/11  38.22/13  39.58/13  44.27/12  48.49/12  49.59/12  50.28/12 
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        3.12/9    2.53/16   3.09/13   4.43/16   3.14/4    4.34/11  16.37/15   1.36/7    4.29/10   4.22/16   1.10/3    0.29/8  
 13 Benesová Klára                 51.05 11.30/16  12.18/16  15.11/15  16.33/14  21.01/13  28.08/12  35.31/12  37.16/12  45.39/13  49.15/13  50.38/13  51.05/13 
    Gymnazium PdC Tabor                  11.30/16   0.48/2    2.53/11   1.22/5    4.28/9    7.07/14   7.23/10   1.45/10   8.23/14   3.36/14   1.23/8    0.27/6  
 14 Barbora Svátová                62.34  4.33/12   5.31/11   7.53/11   9.26/11  14.05/9   34.52/14  41.42/14  45.53/14  57.27/14  60.17/14  62.00/14  62.34/14 
    Gymnazium Pisek                       4.33/12   0.58/5    2.22/7    1.33/8    4.39/10  20.47/15   6.50/9    4.11/14  11.34/16   2.50/10   1.43/14   0.34/15 
 15 Votavová Lucie                 75.05  8.18/14   9.35/14  15.41/16  17.46/16  22.58/14  49.45/16  59.38/15  61.15/15  69.41/15  73.13/15  74.40/15  75.05/15 
    ZS Kubatova                           8.18/14   1.17/9    6.06/16   2.05/13   5.12/12  26.47/16   9.53/14   1.37/8    8.26/15   3.32/13   1.27/10   0.25/4  
 16 Buriánková Anna                92.37  8.35/15  10.57/15  14.28/14  17.30/15  34.23/16  40.09/15  76.58/16  79.14/16  85.32/16  89.36/16  91.41/16  92.37/16 
    ZS Kubatova                           8.35/15   2.22/15   3.31/14   3.02/15  16.53/16   5.46/13  36.49/16   2.16/12   6.18/13   4.04/15   2.05/16   0.56/16 
    Katerina Brousilová        DISK       3.01/     3.58/     6.11/     7.49/    15.41/    19.13/    23.39/    24.57/         /    40.40/    42.02/    43.10/   
    Gymnazium Pisek                       3.01/     0.57/     2.13/     1.38/     7.52/     3.32/     4.26/     1.18/         /         /     1.22/     1.08/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: DS          2.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-116     3-122     4-120     5-112     6-127     7-126     8-139     9-138    10-132    11-100   
  1 Hojná Dominika                 25.39  2.15/2    5.38/1*   7.08/1*   8.22/1*  10.43/1*  14.30/1*  18.29/1*  19.24/1*  22.35/1*  23.58/1*  25.12/1*  25.39/1* 
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        2.15/2    3.23/1*   1.30/1*   1.14/1*   2.21/2    3.47/1*   3.59/4    0.55/1*   3.11/2    1.23/2    1.14/2    0.27/5  
  2 Dundácková Julie               32.02  2.19/3    6.48/3    9.11/3   10.30/3   13.12/3   18.00/2   21.31/2   23.42/2   27.29/2   29.47/2   31.27/2   32.02/2  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        2.19/3    4.29/3    2.23/5    1.19/3    2.42/5    4.48/3    3.31/3    2.11/7    3.47/5    2.18/7    1.40/8    0.35/11 
  3 Svobodová Jana                 32.10  2.28/5    8.59/4   11.31/4   12.48/4   15.02/4   19.42/3   24.34/3   26.00/3   28.53/3   30.11/3   31.45/3   32.10/3  
    Gymnazium PdC Tabor                   2.28/5    6.31/4    2.32/6    1.17/2    2.14/1*   4.40/2    4.52/5    1.26/2    2.53/1*   1.18/1*   1.34/6    0.25/2  
  4 Parkanová Veronika             42.14  1.53/1*   6.18/2    8.16/2    9.47/2   12.20/2   28.54/4   31.44/4   34.23/4   37.40/4   40.34/4   41.46/4   42.14/4  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        1.53/1*   4.25/2    1.58/2    1.31/5    2.33/3   16.34/11   2.50/1*   2.39/9    3.17/3    2.54/9    1.12/1*   0.28/6  
  5 Novotná Hana                   43.53  4.36/10  19.00/7   21.18/6   22.42/5   25.19/5   30.08/5   33.36/5   35.48/5   39.32/5   41.52/5   43.19/5   43.53/5  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        4.36/10  14.24/7    2.18/4    1.24/4    2.37/4    4.49/4    3.28/2    2.12/8    3.44/4    2.20/8    1.27/4    0.34/10 
  6 Rudová Anna                    59.48  2.43/8    9.35/5   22.45/7   24.28/6   29.58/6   37.41/6   45.09/6   48.07/6   56.07/6   57.55/6   59.22/6   59.48/6  
    Gymnazium PdC Tabor                   2.43/8    6.52/5   13.10/11   1.43/7    5.30/6    7.43/7    7.28/9    2.58/10   8.00/9    1.48/4    1.27/4    0.26/4  
  7 Jirickova Bára                 65.46  2.25/4   25.20/8   28.51/8   30.31/7   36.01/7   43.44/7   51.02/7   54.06/7   62.06/7   63.58/7   65.23/7   65.46/7  
    Gymnazium PdC Tabor                   2.25/4   22.55/8    3.31/8    1.40/6    5.30/6    7.43/7    7.18/8    3.04/11   8.00/9    1.52/6    1.25/3    0.23/1* 
  8 Kozlová Katerina               69.24  2.32/7   16.12/6   19.42/5   36.04/8   41.47/8   48.48/8   57.12/8   59.01/8   64.06/8   67.13/8   68.51/8   69.24/8  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        2.32/7   13.40/6    3.30/7   16.22/11   5.43/8    7.01/5    8.24/11   1.49/3    5.05/6    3.07/11   1.38/7    0.33/9  
  9 Novakova Katerina              78.55  2.29/6   27.50/9   40.43/9   42.40/9   48.53/9   57.36/9   64.31/9   66.21/9   74.20/9   76.10/9   78.27/9   78.55/9  
    Strední skola polytechnická           2.29/6   25.21/9   12.53/10   1.57/8    6.13/10   8.43/10   6.55/7    1.50/5    7.59/8    1.50/5    2.17/10   0.28/6  
 10 Strnadova Pavlina              84.56  8.27/11  33.57/10  46.48/10  48.45/10  55.03/10  63.41/10  70.35/10  72.24/10  80.24/10  82.08/10  84.31/10  84.56/10 
    Strední skola polytechnická           8.27/11  25.30/10  12.51/9    1.57/8    6.18/11   8.38/9    6.54/6    1.49/3    8.00/9    1.44/3    2.23/11   0.25/2  
 11 Lexová Tereza                  93.24  3.46/9   55.43/11  57.59/11  60.00/11  65.45/11  72.46/11  81.08/11  82.59/11  88.05/11  91.11/11  92.54/11  93.24/11 
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        3.46/9   51.57/11   2.16/3    2.01/10   5.45/9    7.01/5    8.22/10   1.51/6    5.06/7    3.06/10   1.43/9    0.30/8  
    Mikusová Tereza            DISK       2.05/    36.17/    41.21/         /         /         /         /         /         /         /    84.43/    85.18/   
    Gymnazium PdC Tabor                   2.05/    34.12/     5.04/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.35/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H3          1.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-144     4-143     5-142     6-100   
  1 Beran Jáchym                    9.59  1.42/1*   3.16/1*   6.11/1*   6.51/1*   8.28/1*   9.30/1*   9.59/1* 
    ZS Jindrichuv Hradec II               1.42/1*   1.34/3    2.55/1*   0.40/1*   1.37/1*   1.02/3    0.29/2  
  2 Vojtech Teringl                12.11  2.21/2    3.47/2    7.00/2    8.59/2   10.44/2   11.43/2   12.11/2  
    ZS Pohurecka                          2.21/2    1.26/2    3.13/2    1.59/2    1.45/2    0.59/1*   0.28/1* 
  3 Jáchym Holicky                 36.16  9.58/3   11.17/3   20.47/3   28.18/3   34.46/3   35.45/3   36.16/3  
    ZS Tylova Pisek                       9.58/3    1.19/1*   9.30/3    7.31/3    6.28/3    0.59/1*   0.31/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H5          1.7km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-105     3-126     4-129     5-134     6-146     7-142     8-100   
  1 Vojtech Velat                  30.26  2.57/1*   6.18/1*  15.57/1*  21.01/1*  23.34/1*  27.08/1*  28.49/1*  29.51/1*  30.26/1* 
    Základní skola Jana Husa              2.57/1*   3.21/1*   9.39/1*   5.04/2    2.33/1*   3.34/1*   1.41/1*   1.02/2    0.35/2  
  2 Ivo Sobotka                    73.18  2.59/2    9.15/2   42.38/2   44.50/2   47.38/2   64.54/2   71.55/2   72.46/2   73.18/2  
    ZS Edvarda Benese                     2.59/2    6.16/2   33.23/2    2.12/1*   2.48/2   17.16/2    7.01/2    0.51/1*   0.32/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H7          2.1km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-145     2-113     3-115     4-127     5-141     6-134     7-136     8-146     9-132    10-100   
  1 Hojny Jáchym                   19.06  2.00/1*   4.08/1*   4.55/1*   6.36/1*   9.04/1*  11.58/1*  14.36/2   16.29/2   17.53/1*  18.47/1*  19.06/1* 
    ZS Jindrichuv Hradec II               2.00/1*   2.08/2    0.47/1*   1.41/1*   2.28/6    2.54/4    2.38/11   1.53/7    1.24/2    0.54/3    0.19/1* 
  2 Pobuda Vojtech                 19.12  3.08/4    5.14/3    6.10/3    8.33/2   10.01/2   13.11/2   14.13/1*  16.10/1*  17.57/2   18.50/2   19.12/2  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        3.08/4    2.06/1*   0.56/2    2.23/2    1.28/1*   3.10/5    1.02/2    1.57/8    1.47/4    0.53/1*   0.22/2  
  3 Kinst Jan                      20.36  3.35/6    6.21/5    7.27/5   10.16/5   12.18/4   15.28/4   16.26/3   18.12/3   19.20/3   20.13/3   20.36/3  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        3.35/6    2.46/7    1.06/4    2.49/3    2.02/4    3.10/5    0.58/1*   1.46/3    1.08/1*   0.53/1*   0.23/3  
  4 Eder Jonás                     25.40  4.51/10   7.41/10   9.30/10  12.26/7   15.21/6   18.38/5   19.40/5   21.23/5   24.14/4   25.14/4   25.40/4  
    ZS Jindrichuv Hradec II               4.51/10   2.50/9    1.49/14   2.56/4    2.55/8    3.17/7    1.02/2    1.43/1*   2.51/9    1.00/5    0.26/9  
  5 Novak Jakub                    25.56  2.32/3    5.42/4    7.01/4   10.01/4   11.54/3   14.12/3   19.07/4   21.05/4   24.30/5   25.31/5   25.56/5  
    ZS Dukelska CB                        2.32/3    3.10/11   1.19/8    3.00/5    1.53/3    2.18/1*   4.55/14   1.58/9    3.25/12   1.01/6    0.25/6  
  6 Ráda Matej                     28.21  7.58/13  10.45/12  11.54/11  15.39/10  18.11/8   21.02/6   23.39/7   25.31/7   26.56/6   27.52/6   28.21/6  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        7.58/13   2.47/8    1.09/5    3.45/8    2.32/7    2.51/3    2.37/10   1.52/6    1.25/3    0.56/4    0.29/12 
  7 Stepán Kacbunda                28.42  4.41/8    6.56/7    8.25/8   12.20/6   14.26/5   21.05/7   22.21/6   24.09/6   27.00/7   28.16/7   28.42/7  
    Gymnazium Pisek                       4.41/8    2.15/3    1.29/9    3.55/9    2.06/5    6.39/9    1.16/6    1.48/5    2.51/9    1.16/13   0.26/9  
  8 Jirsa Filip                    31.46  2.17/2    4.39/2    5.44/2    9.17/3   15.37/7   24.39/9   25.43/9   27.29/8   30.08/8   31.17/8   31.46/8  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        2.17/2    2.22/4    1.05/3    3.33/7    6.20/11   9.02/13   1.04/4    1.46/3    2.39/6    1.09/10   0.29/12 
  9 Radim Sobotka                  32.40  3.55/7    7.10/8    8.19/7   14.39/8   20.48/9   23.20/8   25.21/8   28.51/9   31.08/9   32.12/9   32.40/9  
    Gymnazium Pisek                       3.55/7    3.15/13   1.09/5    6.20/11   6.09/9    2.32/2    2.01/9    3.30/11   2.17/5    1.04/7    0.28/11 
 10 Vít Janecek                    37.54  8.01/14  10.45/12  11.54/11  15.22/9   21.36/10  29.58/10  31.38/10  33.37/10  36.17/10  37.25/10  37.54/10 
    Gymnázium Trebon                      8.01/14   2.44/6    1.09/5    3.28/6    6.14/10   8.22/11   1.40/8    1.59/10   2.40/7    1.08/9    0.29/12 
 11 Jan Pícha                      47.24  7.15/12  10.29/11  12.04/13  17.59/11  24.27/11  33.58/11  38.31/12  42.17/12  45.22/11  47.00/11  47.24/11 
    Gymnázium Trebon                      7.15/12   3.14/12   1.35/10   5.55/10   6.28/12   9.31/14   4.33/13   3.46/12   3.05/11   1.38/14   0.24/4  
 12 Jirí Mikulás                   48.53  5.10/11  10.55/14  12.37/14  20.58/13  27.38/12  36.38/12  38.16/11  42.04/11  47.21/12  48.28/12  48.53/12 
    ZS MAtice Skolske CB                  5.10/11   5.45/14   1.42/13   8.21/12   6.40/13   9.00/12   1.38/7    3.48/13   5.17/14   1.07/8    0.25/6  
 13 Lizan Petr                     49.48  4.48/9    7.18/9    8.55/9   20.52/12  36.53/13  42.36/13  43.48/13  45.32/13  48.13/13  49.23/13  49.48/13 
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        4.48/9    2.30/5    1.37/12  11.57/13  16.01/14   5.43/8    1.12/5    1.44/2    2.41/8    1.10/11   0.25/6  
 14 Jan Kubín                      78.40  3.23/5    6.27/6    8.03/6   54.05/14  55.38/14  63.23/14  66.05/14  72.59/14  77.05/14  78.16/14  78.40/14 
    Gymnázium Trebon                      3.23/5    3.04/10   1.36/11  46.02/14   1.33/2    7.45/10   2.42/12   6.54/14   4.06/13   1.11/12   0.24/4  
    Moucka Vít                 DISK       5.25/    15.36/    16.24/    18.24/    24.32/    33.33/    34.32/    36.13/         /    38.13/    38.33/   
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        5.25/    10.11/     0.48/     2.00/     6.08/     9.01/     0.59/     1.41/         /         /     0.20/   
    Dundácek Karel             DISK           /         /         /         /         /     9.49/         /    12.38/         /    14.58/    15.26/   
    ZS Jindrichuv Hradec II                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H9          2.4km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-101     3-112     4-116     5-125     6-129     7-141     8-139     9-146    10-132    11-100   
  1 Vesely Vojtech                 20.29  1.46/2    2.54/1*   6.31/1*   8.51/1*  12.18/1*  14.08/1*  15.10/1*  15.40/1*  17.32/1*  18.59/1*  20.08/1*  20.29/1* 
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        1.46/2    1.08/2    3.37/1*   2.20/1*   3.27/1*   1.50/2    1.02/2    0.30/1*   1.52/3    1.27/2    1.09/4    0.21/2  
  2 Nosek Jakub                    24.51  2.09/3    3.37/2    9.06/2   11.39/2   15.28/2   17.50/2   18.49/2   19.35/2   21.22/2   23.18/2   24.27/2   24.51/2  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        2.09/3    1.28/3    5.29/6    2.33/2    3.49/2    2.22/5    0.59/1*   0.46/3    1.47/1*   1.56/5    1.09/4    0.24/5  
  3 Kiselica Josef                 41.38  8.47/10  13.36/13  19.31/12  23.04/6   28.56/6   31.21/5   34.08/5   35.00/4   37.15/3   40.10/3   41.19/3   41.38/3  
    ZS Kubatova                           8.47/10   4.49/13   5.55/7    3.33/3    5.52/3    2.25/7    2.47/10   0.52/5    2.15/6    2.55/9    1.09/4    0.19/1* 
  4 Nyvlt Matous                   42.32  2.22/4    4.33/3    9.22/3   13.16/3   27.12/4   32.32/6   33.48/4   34.53/3   37.18/4   40.42/4   42.10/4   42.32/4  
    Gymnazium PdC Tabor                   2.22/4    2.11/5    4.49/3    3.54/4   13.56/13   5.20/14   1.16/4    1.05/6    2.25/7    3.24/12   1.28/14   0.22/3  
  5 Jan Mikulás                    48.57  1.31/1*   7.24/6   13.22/6   19.11/4   25.28/3   29.28/3   31.08/3   40.39/5   43.29/5   47.07/5   48.28/5   48.57/5  
    ZS MAtice Skolske CB                  1.31/1*   5.53/14   5.58/8    5.49/5    6.17/5    4.00/13   1.40/7    9.31/14   2.50/9    3.38/13   1.21/11   0.29/12 
  6 Cerv Daniel                    49.06  2.50/5    6.54/5   13.17/5   19.58/5   28.01/5   29.49/4   43.13/7   43.45/7   46.17/6   47.45/6   48.42/6   49.06/6  
    Gymnazium PdC Tabor                   2.50/5    4.04/11   6.23/9    6.41/6    8.03/7    1.48/1*  13.24/14   0.32/2    2.32/8    1.28/3    0.57/3    0.24/5  
  7 Dominik Oskera                 50.53  4.57/7    7.30/7   12.34/4   28.30/7   36.52/7   40.15/7   41.26/6   42.56/6   46.46/7   49.05/7   50.26/7   50.53/7  
    Gymnazium Pisek                       4.57/7    2.33/9    5.04/5   15.56/10   8.22/8    3.23/12   1.11/3    1.30/8    3.50/13   2.19/6    1.21/11   0.27/10 
  8 Dominik Masata                 61.06  3.53/6    6.22/4   19.04/11  30.10/8   45.57/9   49.04/9   53.28/9   54.19/9   56.32/9   59.17/8   60.33/8   61.06/8  
    Gymnazium Pisek                       3.53/6    2.29/8   12.42/12  11.06/8   15.47/14   3.07/11   4.24/11   0.51/4    2.13/5    2.45/8    1.16/8    0.33/13 
  9 Jan Zavadil                    61.39  9.37/13  11.06/11  18.30/9   33.49/9   43.34/8   45.55/8   50.56/8   52.58/8   55.58/8   59.59/9   61.13/9   61.39/9  
    Gymnázium Trebon                      9.37/13   1.29/4    7.24/10  15.19/9    9.45/11   2.21/4    5.01/12   2.02/12   3.00/10   4.01/14   1.14/7    0.26/9  
 10 Richard Pitonák                64.07  5.05/8    9.26/8   14.23/8   44.15/10  50.37/10  52.59/10  54.28/10  58.20/11  61.21/10  62.49/10  63.45/10  64.07/10 
    Gymnázium Trebon                      5.05/8    4.21/12   4.57/4   29.52/12   6.22/6    2.22/5    1.29/6    3.52/13   3.01/11   1.28/3    0.56/2    0.22/3  
 11 Lexa Filip                     65.29  9.15/12  10.05/10  14.21/7   44.44/11  50.51/11  53.48/11  55.15/11  56.27/10  62.48/11  64.11/11  65.05/11  65.29/11 
    ZS Kubatova                           9.15/12   0.50/1*   4.16/2   30.23/13   6.07/4    2.57/10   1.27/5    1.12/7    6.21/14   1.23/1*   0.54/1*   0.24/5  
 12 Rosenthaler Jakub              84.08  7.40/9   10.00/9   18.34/10  57.47/12  67.36/12  69.51/12  75.00/12  76.51/12  79.54/12  82.25/12  83.43/12  84.08/12 
    ZS Kubatova                           7.40/9    2.20/7    8.34/11  39.13/14   9.49/12   2.15/3    5.09/13   1.51/11   3.03/12   2.31/7    1.18/10   0.25/8  
 13 Havel Matyás                  102.13 12.18/14  14.31/14  60.11/13  79.52/13  89.03/13  91.28/13  93.39/13  95.28/13  97.19/13 100.30/13 101.46/13 102.13/13 
    ZS Kubatova                          12.18/14   2.13/6   45.40/13  19.41/11   9.11/10   2.25/7    2.11/9    1.49/10   1.51/2    3.11/11   1.16/8    0.27/10 
 14 Jirí Capek                    111.30  8.57/11  12.35/12  81.19/14  88.55/14  98.02/14 100.31/14 102.40/14 104.18/14 106.23/14 109.33/14 110.55/14 111.30/14 
    Gymnazium Pisek                       8.57/11   3.38/10  68.44/14   7.36/7    9.07/9    2.29/9    2.09/8    1.38/9    2.05/4    3.10/10   1.22/13   0.35/14 
    Jan Fojtík                 DISK      17.34/    19.38/    26.54/   115.58/   125.08/   127.43/   129.42/   131.21/         /   136.38/   138.30/   138.57/   
    Gymnazium Pisek                      17.34/     2.04/     7.16/    89.04/     9.10/     2.35/     1.59/     1.39/         /         /     1.52/     0.27/   
    Dvorák Jan                 DISK      16.03/    18.28/    23.26/    29.06/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH       16.03/     2.25/     4.58/     5.40/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HS          3.1km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-121     3-112     4-116     5-118     6-123     7-120     8-127     9-141    10-134    11-138    12-132    13-100   
  1 Didek Zdenek                   55.45  3.51/3    5.27/2    8.13/2   12.17/1*  25.33/2   28.12/2   31.04/2   36.57/2   47.25/2   49.18/2   53.05/1*  54.35/1*  55.29/1*  55.45/1* 
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        3.51/3    1.36/2    2.46/1*   4.04/1*  13.16/2    2.39/1*   2.52/2    5.53/4   10.28/1*   1.53/1*   3.47/2    1.30/1*   0.54/1*   0.16/1* 
  2 Kraus Adam                     59.27  2.55/1*   4.29/1*   7.19/1*  15.08/3   28.36/3   31.16/3   34.10/3   39.42/3   50.15/3   52.22/3   56.08/3   57.44/3   59.04/2   59.27/2  
    Gymnazium PdC Tabor                   2.55/1*   1.34/1*   2.50/2    7.49/4   13.28/3    2.40/3    2.54/3    5.32/2   10.33/2    2.07/3    3.46/1*   1.36/3    1.20/3    0.23/3  
  3 Adam Gottfried                 59.54  6.10/4    8.35/4   12.20/4   18.03/4   21.21/1*  24.38/1*  27.05/1*  32.15/1*  44.17/1*  47.02/1*  53.11/2   57.34/2   59.28/3   59.54/3  
    J. V. Jirsika                         6.10/4    2.25/4    3.45/4    5.43/3    3.18/1*   3.17/4    2.27/1*   5.10/1*  12.02/4    2.45/4    6.09/4    4.23/4    1.54/4    0.26/4  
  4 Pribyl Pavel                   62.02  3.25/2    5.42/3    9.25/3   15.06/2   31.30/4   34.09/4   37.07/4   42.44/4   53.20/4   55.20/4   59.07/4   60.39/4   61.40/4   62.02/4  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        3.25/2    2.17/3    3.43/3    5.41/2   16.24/4    2.39/1*   2.58/4    5.37/3   10.36/3    2.00/2    3.47/2    1.32/2    1.01/2    0.22/2  
    Jelinek Jan                DISK       3.25/     7.56/    12.14/    35.17/    45.08/   100.06/   107.19/   134.34/   147.24/   151.56/         /         /         /   200.32/   
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        3.25/     4.31/     4.18/    23.03/     9.51/    54.58/     7.13/    27.15/    12.50/     4.32/         /         /         /         /   
    Kolibík Jakub              DISK       4.26/    11.10/    14.03/    19.43/    30.17/    85.01/    92.15/   119.41/   132.19/   136.52/         /         /         /   185.32/   
    Gymnazium PdC Tabor                   4.26/     6.44/     2.53/     5.40/    10.34/    54.44/     7.14/    27.26/    12.38/     4.33/         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           3.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-121     3-113     4-116     5-118     6-123     7-120     8-115     9-125    10-134    11-136    12-132    13-100   
  1 Jiri Funda                     27.48  2.43/1*   4.29/1*   7.13/1*   9.32/1*  12.17/1*  13.39/1*  14.57/1*  16.31/1*  19.37/1*  22.21/1*  23.28/1*  26.17/1*  27.21/1*  27.48/1* 
    OK Andante Písek                      2.43/1*   1.46/1*   2.44/1*   2.19/2    2.45/1*   1.22/1*   1.18/1*   1.34/1*   3.06/1*   2.44/1*   1.07/2    2.49/1*   1.04/2    0.27/2  
  2 Zdenek Blabla                  31.59  3.02/2    4.53/2    7.54/2   10.11/2   13.24/2   14.53/2   16.37/2   18.44/2   22.12/2   25.21/2   26.27/2   30.13/2   31.26/2   31.59/2  
    SKP Ceské Budejovice                  3.02/2    1.51/2    3.01/3    2.17/1*   3.13/3    1.29/2    1.44/4    2.07/3    3.28/2    3.09/2    1.06/1*   3.46/5    1.13/4    0.33/4  
  3 Bedrich Safarík                39.31  3.50/3    6.19/4    9.51/5   13.23/5   16.56/5   18.40/4   21.37/5   24.05/4   28.21/3   32.32/3   34.04/3   37.48/3   39.01/3   39.31/3  
    Strakonice                            3.50/3    2.29/4    3.32/5    3.32/5    3.33/5    1.44/4    2.57/8    2.28/5    4.16/4    4.11/5    1.32/4    3.44/4    1.13/4    0.30/3  
  4 Jarcevsky Pavel                41.36  4.07/6    6.17/3    9.49/4   13.00/4   16.52/4   18.42/5   20.19/4   24.23/5   30.36/4   34.14/4   35.52/4   39.38/4   40.58/4   41.36/4  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        4.07/6    2.10/3    3.32/5    3.11/4    3.52/6    1.50/6    1.37/2    4.04/8    6.13/6    3.38/3    1.38/5    3.46/5    1.20/6    0.38/6  
  5 Janda Libor                    42.25  3.53/4   12.18/8   15.19/7   19.07/6   22.19/6   24.08/6   26.00/6   28.18/6   32.13/5   35.59/5   37.45/5   40.59/5   42.01/5   42.25/5  
    Gymnazium Pisek                       3.53/4    8.25/8    3.01/3    3.48/6    3.12/2    1.49/5    1.52/5    2.18/4    3.55/3    3.46/4    1.46/6    3.14/2    1.02/1*   0.24/1* 
  6 Jandová                        55.48  4.06/5    6.49/5    9.48/3   12.23/3   15.42/3   17.24/3   19.03/3   21.08/3   39.19/6   49.11/8   50.34/8   54.04/6   55.15/6   55.48/6  
    ZS Kubatova                           4.06/5    2.43/5    2.59/2    2.35/3    3.19/4    1.42/3    1.39/3    2.05/2   18.11/8    9.52/8    1.23/3    3.30/3    1.11/3    0.33/4  
  7 Alena Nováková                 57.22  5.39/7    9.13/6   15.41/8   19.32/7   23.48/7   26.31/7   29.11/7   31.55/7   39.39/7   45.21/6   48.03/7   54.36/7   56.44/7   57.22/7  
    Strední skola polytechnická           5.39/7    3.34/6    6.28/8    3.51/7    4.16/7    2.43/8    2.40/7    2.44/6    7.44/7    5.42/7    2.42/8    6.33/7    2.08/8    0.38/6  
  8 Kubickova Martina              57.58  5.52/8    9.40/7   14.21/6   20.03/8   25.22/8   28.04/8   30.39/8   34.06/8   40.12/8   45.35/7   47.41/6   55.31/8   57.18/8   57.58/8  
    Gymnazium Vitezslava Novaka JH        5.52/8    3.48/7    4.41/7    5.42/8    5.19/8    2.42/7    2.35/6    3.27/7    6.06/5    5.23/6    2.06/7    7.50/8    1.47/7    0.40/8